Program meciuri

In sezonul competitional 2020-2021, Leii Bucuresti au inscris 8 echipe, 3 in competitiile nationale feminine si 5 in cele nationale masculine, oferind continuitate in performanta tuturor generatiilor prezente in cadrul clubului.

Anul acesta vom incepe cu primele turnee ale categoriilor U13 si U16, in ultima saptamana din februarie, programul meciurilor fiind prezentat in continuare.

U13 feminin

Grupa C
ACS Dan Dacian Bucuresti
ABC Leii Bucuresti
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Etapa 1 – 27.02.2021ABC Leii BucurestiACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Etapa 2 – 27.02.2021ACS Sepsi Sic Sfantu GheorgheACS Dan Dacian Bucuresti
Etapa 3 – 27.02.2021ACS Dan Dacian BucurestiABC Leii Bucuresti
Etapa 4 – 28.02.2021ACS Sepsi Sic Sfantu GheorgheABC Leii Bucuresti
Etapa 5 – 28.02.2021ACS Dan Dacian BucurestiACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Etapa 6 – 28.02.2021ABC Leii BucurestiACS Dan Dacian Bucuresti

U13 masculin

Grupa C
ABC Leii Bucuresti
ABC Shooting Stars Buftea
ABC Slam Bucuresti
Etapa 1 – 27.02.2021ABC Shooting Stars BufteaABC Slam Bucuresti
Etapa 2 – 27.02.2021ABC Slam BucurestiABC Leii Bucuresti
Etapa 3 – 27.02.2021ABC Leii BucurestiABC Shooting Stars Buftea
Etapa 4 – 28.02.2021ABC Slam BucurestiABC Shooting Stars Buftea
Etapa 5 – 28.02.2021ABC Leii BucurestiABC Slam Bucuresti
Etapa 6 – 28.02.2021ABC Shooting Stars BufteaABC Leii Bucuresti

U16 masculin

Grupa B
ABC Leii Bucuresti
CSS nr. 1 Bucuresti
ABC Slam Bucuresti
CSS Alexandria
Etapa 1 – 27.02.2021ABC Leii BucurestiCSS Alexandria
CSS nr. 1 BucurestiABC Slam Bucuresti
Etapa 2 – 27/28.02.2021ABC Slam BucurestiABC Leii Bucuresti
CSS AlexandriaCSS nr. 1 Bucuresti
Etapa 3 – 28.02.2021ABC Leii BucurestiCSS nr. 1 Bucuresti
ABC Slam BucurestiCSS Alexandria

In saptamana imediat urmatoare, 1-7 Martie, vor incepe competitiile categoriile U14 si U18, Leii participand la ambele categorii, dupa cum urmeaza:

U14 feminin

Grupa C
CS Olimpia Bucuresti
ABC Leii Bucuresti
CSS Sfantu Gheorghe
Etapa 1 – 06.03.2021CSS Sfantu GheorgheABC Leii Bucuresti
Etapa 2 – 06.03.2021ABC Leii BucurestiCSS Sfantu Gheorghe
Etapa 3 – 06.03.2021CSS Sfantu GheorgheCS Olimpia Bucuresti
Etapa 4 – 07.03.2021ABC Leii BucurestiCS Olimpia Bucuresti
Etapa 5 – 07.03.2021CSS Sfantu GheorgheABC Leii Bucuresti
Etapa 6 – 07.03.2021CS Olimpia BucurestiCSS Sfantu Gheorghe

U14 Masculin

Grupa A
ABC Lynx Ploiesti
ABC Leii Bucuresti
ABC Shooting Stars Buftea
CSO Voluntari
Etapa 1 – 06.03.2021ABC Lynx PloiestiCSO Voluntari
ABC Leii BucurestiABC Shooting Stars Buftea
Etapa 2 – 06/07.03.2021ABC Shooting Stars BufteaABC Lynx Ploiesti
CSO VoluntariABC Leii Bucuresti
Etapa 3 – 07.03.2021ABC Lynx PloiestiABC Leii Bucuresti
ABC Shooting Stars BufteaCSO Voluntari

U18 masculin

Grupa D
ABC Leii Bucuresti
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
CSM Ramnicu Sarat
CS Chitila
Etapa 1 – 06.03.2021ABC Leii BucurestiCS Chitila
CN Aurel Vlaicu BucurestiCSM Ramnicu Sarat
Etapa 2 – 06/07.03.2021CSM Ramnicu SaratABC Leii Bucuresti
CS ChitilaCN Aurel Vlaicu Bucuresti
Etapa 3 – 07.03.2021ABC Leii BucurestiCN Aurel Vlaicu Bucuresti
CSM Ramnicu SaratCS Chitila

Echipele din categoria U15, vor intra in competitie in weekend-ul 13-14 martie, avand urmatorul program:

U15 feminin

Grupa A
CSM Ploiesti
ABC Leii Bucuresti
CS Universitatea Cluj Napoca
AS BC Valbon Arad
Etapa 1 – 13.03.2021CSM PloiestiAS BC Valbon Arad
ABC Leii BucurestiCS Universitatea Cluj Napoca
Etapa 2 – 13/14.03.2021CS Universitatea Cluj NapocaCSM Ploiesti
AS BC Valbon AradABC Leii Bucuresti
Etapa 3 – 14.03.2021CSM PloiestiABC Leii Bucuresti
CS Universitatea Cluj NapocaAS BC Valbon Arad

U15 masculin

Grupa B
ACS Dan Dacian Bucuresti
ABC Leii Bucuresti
CS Concordia Chiajna
CSO Voluntari
Etapa 1 – 13.03.2021ACS Dan Dacian BucurestiCSO Voluntari
ABC Leii BucurestiCS Concordia Chiajna
Etapa 2 – 13/14.03.2021CS Concordia ChiajnaACS Dan Dacian Bucuresti
CSO VoluntariABC Leii Bucuresti
Etapa 3 – 14.03.2021ACS Dan Dacian BucurestiABC Leii Bucuresti
CS Concordia ChiajnaCSO Voluntari